понеділок, 27 серпня 2018 р.

Їх навчатимуть не так, як нас. П’ять відео про НУШ

Нова українська школа стартує вже за тиждень. Понад 448 тисяч дітей вперше сядуть за парти і почнуть навчатись так, як до цього лише 200 класів по всій Україні.
Міністерство освіти і науки підготувало відео, які пояснюють, що таке НУШ і як відбуватиметься навчання учнів. Публікуємо їх із нашими тектовими доповненнями. Впевнені, вони стануть в пригоді для пояснень батькам, що ж очікує їхніх дітей на уроках.

Звернення Лілії Гриневич


Цікава для дитини школа
За результатами моніторингу впровадження нового Стандарту початкової освіти, 92,5% директорів шкіл відповіли, що спостергіли в дітей більшу зацікавленість у навчанні, порівняно з учнями інших класів початкової школи.

Безпечна школа
Безпека – одна з умов успішного навчання. Адже відчуваючи небезпеку, дитина перестає думати, а значить – і навчатись. Тому перед новим навчальним роком 22 тисячі вчителів навчали зокрема й створювати безпечне освітнє середовище. Це як фізичне середовище, в якому дитині комфортно навчатись, так і ментальне, яке полягає в доброзичливому ставленні, відсутності цькувань і готовності допомогти.


Школа, дружня до родини
Рідні учня і школа мають спільну мету – здорова щаслива дитина, яка навчається потрібним в реальному житті речам. Тому НУШ прагне до співпраці. Будь-які непорозуміння можна подолати через діалог, і педколективи вже почали впроваджувати практики для пошку конструктивної взаємодії.
Окрім того, НУШ - це відкрита до батьків школа. Тому вчителі дають розгорнутий зворотний зв’язок щодо успіхів дитини разом з рекомендаціями для покращення, а шкільна адміністрація публікує інформацію про отримання фінансування і витрати, підтверджуючи це документами.

Школа для життя в ХХІ столітті
Практикорієнтованість навчання – один з головних викликів для української освіти. Тому з першого дня учні НУШ навчаються на практиці і опановують не тільки акадмечні навчики (українська мова, математика, природничі науки тощо), а й соціальні – уміння співпрацювати в команді, мирно вирішувати конфлікти, вчитися самостійно, не боятись помилок і брати на себе відповідальність за рішення.

“Нова українська школа”
Фото: автор AlexNosenko, Depositphotos

Немає коментарів:

Дописати коментар