понеділок, 23 січня 2017 р.

Конспект уроку 1 клас Англ.мова "Я вмію стрибати"


Тема уроку:  Я вмію стрибати.
Цілі уроку:  Формувати навички монологічного мовлення на рівні речення з опорою на наочність та навички діалогічного мовлення на рівні мікродіалогу з опорою на зразок;
розвивати образну пам’ять та увагу, розпізнавати лексичний матеріал; надавати та виконувати прості командирозвивати навики аудіювання та правильної вимови. Розвивати артикуляційний апарат та навики аудіювання. Розвивати мовну, зорову та слухову пам’ять. Виховувати турботливе ставлення до природи.
Виховувати в учнів старанність та бажання творчо працювати. Виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Хід уроку:
І. Організаційний момент. Введення в англомовну атмосферу

Привітання. Повідомлення теми та практичних цілей уроку.
Good morning, children! I’m glad to see you! How are you?
Мовленнєва зарядка
Паровозик їде на зустріч з друзями
Він їде та співає пісеньку
[
f]-[f]-[f]
А вітер шелестів листям і паровозик заспівав пісеньку дерев [h]-[h]-[h]
Паровозик чує, як розмовляють квіточки, та заспівав їх пісеньку
[
n]-[n]-[nei]-[nei]-[nei]
Жучки та бджілки також співали
 
[ ʤ ]-[ ʤ ]- [ ʤ ]
А ось і комарик зустрічає паровозик
[z]-[z]-[z]
Вже час їхати йому додому та випускати пару з труби  [w]-[w]-[w]
ІІ. Основна частина уроку

1. Введення нових ЛО.
а) Робота за підручником.
- Look at the picture of exercise 2 on page 40.
Що каже хлопчик? I can hop. I can jump. I can run. I can walk. (Перше речення перекладає вчитель, друге – учні.)
б) Виконання команд вчителя.
- Stand up! Jump, run, walk, hop.
в) Перегляд відеозапису.
- Що вміє робити панда?

2. Ознайомлення з прийменниками.
(На столі у вчителя коробок та іграшки. Вчитель називає речення і розміщає іграшки у відповідному місці).
-                Where is the cat? – It’s in the box.
-                Where is the car? – It’s under the box.
(З метою запровадження випереджального навчання учням слід показати картку з написаними словами under та in).
3. Робота в парах. Складання запитань та відповідей. (Учні спочатку самостійно складають, потім кілька пар розігрують діалоги біля дошки).
4. Фізкультхвилинка. (Учні проглядають відеозапис, потім у супроводі вчителя виконують популярну англійську вправу.)
Head and shoulders, knees and toes,
Knees and toes.
Eyes and mouth, ears and nose,
Ears and nose.

5. Повторення раніше вивчених букв.
(Вчитель називає букву, учні показують картку з цією буквою).
Teacher: Show me the letter Aa, please. (Bb, Cc, Dd, Oo, Pp, Ee, Ff, Gg, Hh, Ii, Kk, Ss, Tt).
Pupils: Letter A, sound [æ]
6. Вивчення нових букв.
1) Ознайомлення із зображенням букви, її звуковим значенням.
(Вчитель демонструє катку-букву та звук, учні повторюють за вчителем).
-                Letter Nn, sound [n]. Letter Uu, sound [ʌ].
2) Ознайомлення із місцем букви у алфавіті.
- Find these letters in the alphabet.
3) Спостереження за вживанням у словах. Впр.4 с.39.
- Find these letters in following words. (a nut, a necklace, an umbrella).
4) Спостереження за написанням букв. С.39 впр.4b.
(Учні проводять пальчиками по напряму стрілочок)
5) Письмо в зошиті.
6) Вироблення навичок читання. Читання слів за таблицею.
Up   cup   nut   pup    sap   sit   still   this   that
ІІІ. Заключна частина.
1.           Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось? Скажіть англійською, що ви вмієте робити. (I can jump)
- Розкажіть вдома батькам нові фрази, покажіть букви. За наполегливу роботу на уроці ви отримуєте розмальовки з буквами, які ми щойно вивчили. Не забувайте їх носити на кожен урок англійської мови. Вони будуть з радістю зустрічати своїх родичів у алфавіті.
- The lesson is over. Goodbye!





Немає коментарів:

Дописати коментар