понеділок, 27 лютого 2017 р.

Конспект уроку :"Моя улюблена пора року" - 1 клас


Тема уроку: Моя улюблена пора року

Цілі уроку:  : повторити і закріпити лексичний матеріал теми; ознайомити учнів зі структурами «I like…» «Do you like…?» та тренувати в їх вживанні в усному мовленні; повторити і закріпити вивчені раніше літери.
Розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення; навички каліграфічного письма; тренувати увагу та пам'ять.
Виховувати любов до природи,  старанність та бажання творчо працювати. Виховувати інтерес до вивчення англійської мови.


ХІД УРОКУ                      
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Привітання.

2. Повідомлення теми та мети уроку.
- Today we’ll tell about our favourite seasons of the year- Сьогодні ми поговоримо про нашу улюблену пору року. Повторимо слова та літери, які ми вивчили на попередніх уроках.
- OK. Let’s start our lesson.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
А) Мовленнєва зарядка
Паровозик їде на зустріч з друзями
Він їде та співає пісеньку
[
f]-[f]-[f]
А вітер шелестів листям і паровозик заспівав пісеньку дерев [h]-[h]-[h]
Паровозик чує, як розмовляють квіточки, та заспівав їх пісеньку
[
n]-[n]-[nei]-[nei]-[nei]
Жучки та бджілки також співали
 
[ ʤ ]-[ ʤ ]- [ ʤ ]
А ось і комарик зустрічає паровозик
[z]-[z]-[z]
Вже час їхати йому додому та випускати пару з труби  [w]-[w]-[w]
б) мовна розминка
- Name the members of family (father, mother, sister, brother)
- Listen to the rhyme and say what seasons do they like.
My father likes winter.
My mother likes spring.
My sister likes summer.
But I like autumn
When school begins.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Повторення раніше вивченого
а) робота з карткою
- Look at the card. Find and circle.
Z
x
V
m
z
W
M
W
u
v
P
I
B
p
q
Q
Q
D
B
S
V
w
I
u
V
T
F
T
I
L
б) гра «Пантоміма»
- You must go to the blackboard and show what you can do. The  other pupils must guess.
В) повторення вивчених ЛО
Діти, сьогодні ми з вами будемо говорити про улюблені пори року. Яку пору року ви любите? Чому?
Але спочатку ми з вами повторимо слова, які нам допоможуть розказати про улюблені пори року. 
2. Закріплення ЛО теми
- You have words. You must colour them according to the rhyme.
( робота на картках)
3. Введення граматичної структури.
а) пояснення вчителя
- If we want to say «Мені подобається.», we say “I like…”, if we want to say «Йому/ Їй подобається», we use such phrase “She/ he likes…”
(ex 2 p. 51)
- If we want to ask «Чи тобі подобається..?», we use such questions “Do you like..?”
 б) розвиток навичок говоріння
- Look at the сard and make up sentences as in example.
( робота на картках)
Молодці!   I like
Cлайд 4.  Працюємо над питаннями с короткою відповіддю.
Робота в парах. По черзі учні задають питання і дають коротку відповідь на нього. 
Фізкультхвилинка. 

Слайд  6.
Учитель задає питання  Do you like spring?
І працюємо над відповідями з різними займенниками. Звертаємо увагу на закінчення дієслова в 3особі.  Чітко проговорюємо закінчення.
She / He  likes spring.
М’ячик у хлопчика - каже She likes spring.
У дівчинки - He  likes spring.
І навпаки.
Слайд  7.
Згадуємо всемогутнє слово can.
Чому ми любимо зиму?
Ми можемо кататися на ковзанах, лижах, санях та ліпити снігову бабу.
За допомогою вчителя працюємо над малюнком.
Слайд 8.
З цим слайдом можна закріпити питання та короткі відповіді, кольори та згадати фразу
I can see a tree, apple, pond, duck…

А тепер ми з вами вивчимо віршик про пори року.
Spring is green, 
Summer is bright. 
Autumn is yellow, 
Winter is white.

5. Розвиток навичок читання.
 а) робота з алфавітом
- Look at the alphabet and sound the letters.
Гра «лист у повітрі»
б) читання слів
- ex 6, p. 53
- Listen and say.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Підведення підсумків уроку
- Tell me, please, do you like the lesson. What did you like?
- What did you learn at our lesson?
2. Закінчення уроку.
- Stand up, please! The lesson is over. Good bye!


Немає коментарів:

Дописати коментар