понеділок, 6 лютого 2017 р.

Конспект уроку 1 клас "I like nature. Пори року"




Тема: Пори року. 
Мета: повторити й активізувати лексичний матеріал теми; ознайомити учнів з новими ЛО і закріпити їх у вживанні в усному мовленні; практикувати учнів у вживанні дієслова can; повторити раніше вивчені літери; ознайомити учнів з літерами Vv,Zz  та навчити їх писати;
Розвивати увагу, пам'ять, техніку читання та навики каліграфічного письма.
Виховувати любов до природи, естетичні смаки.
Обладнання: малюнки пір року, картки зі словами, картки для роботи в групах, тематичний малюнок для аудіювання, аудіо та відео записи по темі уроку, літери, алфавіт, «обличка»


ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МАТЕРІАЛУ.
1. Привітання
 “Good morning”
2. Повідомлення теми та мети уроку.
- Сьогодні ми продовжимо вивчати тему «Я люблю природу – I like nature” “Пори року - Seasons”  і вивчимо нові літери  Ll, Mm і навчимось їх писати.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична зарядка
- Look at the blackboard and listen to the story – подивіться на дошку і послухайте історію. Our Mr Tongue likes to travel very much- наш містер Язичок дуже любить подорожувати.. When he starts to travel it was autumn – коли він почав подорож була осінь  (звуки на листочках) [ o – o – o], [w – w – w]. Then it was winter(звуки на сніжинках) [ s- s –s ], [h – h – h]. After winter comes spring (звуки на крапельках дощу) [ p – p –p ], [f – f –f ]. And then our favourite season -  summer (звуки на яблучках) [ d3 –d3 – d3].
б) мовна розминка
- how are you?
-Where are you from?
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Повторення раніше вивченого
а) робота в парах
- You have a card. Your task is to match the capital letter with small letter.
Q             n
J              u
N              l
U            s    
L             q
S             j
T           d
D            t
б) розвиток навичок усного мовлення.
- Look at the pictures and name them.
- And now match pictures with words what We  can do.

I  can   hop           run              walk                jump.
Фізхвилинка.
2. Ознайомлення та закріплення нових ЛО.
а) семантизація слів
- Look at the picture and listen to me.
Winter – [w – w – w] – winter – is winter – This is winter.
Spring -  [                 ] – spring – is spring –This is spring.
Summer – [               ] – summer – is summer – This is summer.
Autumn – [ o: - o: - o:] – autumn – is autumn – This is autumn.
б) гра «Match and say»
- OK. Children and now match and say what trees must be grow at these houses.
(WB A. Nesvit p.42)
в) робота в групах
- You have letters and you must put the letters in order.
Wnietr           usemrm               irsnpg               utamun
 Winter           summer               spring               autumn   
Фізхвилинка.
3. Ознайомлення з літерами.
а) введення літер Vv,Zz
1) ознайомлення  учнів з літерами Vv, Zz
   [v] – V is in five and also in seven,
            It is in twelve and in eleven.
    [ z] – Z is for in the Zoo. Let’s go to the Zoo.
             I like to go to the Zoo. And you?
             An elephant lives in the Zoo,
            In the Zoo, in the Zoo!
            A zebra lives there, too,
            In the Zoo, in the Zoo.
2) Впр. 4 (с. 46).
Демонструю на дошці, як правильно писати літери Vv, Zz, а потім пропонує дітям «написати» їх у повітрі.
Навчання читання. Впр. 5 (с. 46).
б) написання літер в повітрі
 в) робота в друкованому зошиті
- Open your copybooks and write down one line of letter .
4. Розвиток навичок читання.
а) робота з алфавітом
- Look at the alphabet and sound the letters.
б) робота з підручником
- And now open your books at page    and do the task .
- Look and say.
- And now repeat after me.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1.     Підсумок уроку
- Tell me please what did you learn at our lesson? What words did you remember? What tasks did you like most of all?
2. Закінчення уроку.
- Stand up, please. Good – bye, children.

- The lesson is over.

Немає коментарів:

Дописати коментар